Viking 600 sahdow blue-grey-black

Univerzální standard do běžných třísezonních podmínek.

Charakteristika:
VIKING 600
je léty prověřený univerzální standard do běžných třísezonních podmínek našeho podnebného pásma. V řadách široké outdoorové veřejnosti oblíbený pro rozumný poměr mezi náklady na jeho pořízení a službou, kterou svým uživatelům poskytuje.

Detail produktu:

  • Komorová konstrukce typu Z
  • Kapuce s pružnou tkanicí
  • Zateplovací límec s pružnou tkanicí
  • Vnitřní kapsička
  • Skladovací obal a kompresní obal vel. M

Péřová náplň:
Peří je osvědčený přírodní izolační materiál. Při správné údržbě a ošetřování poskytuje svým uživatelům maximální tepelný komfort spojený s nízkou hmotností, vysokou spolehlivostí a dlouhou životností spacáku. Maximálního "loftu" dosahují náplně s vysokým procentem prachového peří ve spojení s lehkými a jemnými materiály, které neomezují loft svojí gramáží. Kvalitu péřové náplně určuje nejen množství prachového peří ve směsi (údaje 90/10, 80/20 nebo 70/30), ale i jejich celková pružnost a rozpínavost (tj. schopnost zaujmout maximální objem a loft). Tato "plnivost" (angl. "Fill power") je mezinárodně uznávanou veličinou a je testována systémem IDBF ve speciálních laboratořích.

Komorový systém "Z":
"Z" komory překrývají jedna druhou. Tato konstrukce udržuje velmi dobře teplý vzduch uvnitř spacáku a je využívána většinou spacích pytlů WARMPEACE.

Materiál:
loft NYLON DWR
Nově odlehčený polyamid s gramáží 38 g/m2, větruvzdorný, vodoodpudivý a odolný proti pronikání částeček izolační náplně. Mikrostruktura tkaniny má výbornou prodyšnost, takže zabraňuje srážení vodních par uvnitř spacího pytle. Úprava DWR (Durable water repelent) garantuje materiálu základní vodoodpudivost s parametrem 1250 mm vodního sloupce. loft Nylon se používá na novou generaci spacích pytlů VIKING.

Barva modrá
Horní komfort od (ve spodním prádle) -3 °C
Dolní komfort do (ve spodním prádle) -9 °C
Extrémní komfort (ve spodním prádle) -28 °C
Certifikace EN ISO 13537
Náplň kachní peří 90/10, 600cuin
Sezónní určení Třísezónní
Typ náplně peří
Vnitřní materiál loft Nylon
Vnější materiál loft Nylon DWR+
Hmotnost 0,97 kg
Rozměry sbaleného pytle 20 x 35 cm
Konstrukce spacáku komorová
Spojení dvou spacáků ANO
Doporučená výška postavy 170 cm
Rozměry 170 x 80 / 50 cm 

5 346,00 Kč